با برگزاری آزمون استخدامی؛

سازمان بورس و اوراق بهادار حقوقدانان متخصص را فراخواند

سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور تکمیل نیروی انسانی و جذب نیروی متخصص اقدام به برگزاری آزمون استخدامی در 15 دی ماه می‌کند.


به گزارش روابط عمومی شرکت اطلاع رسانی و آموزش بورس، داوطلبان در سه گروه سنی و تحصیلی شامل دارندگان مدرک کارشناسی (متولدین 1369 و پس از آن، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد ( متولدین 1367 و پس از آن) و دارندگان مدرک دکتری (متولدین 1364 و پس از آن) با داشتن شرایط عمومی عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام، دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان، آشنایی به زبان انگلیسی بر اساس معیارهای سازمان، تسلط بر رایانه و مهارت های ICDL می توانند در این آزمون شرکت کنند .

بنابراین گزارش مفاد آزمون عمومی شامل 40 پرسش درباره آشنایی با اصول بازار سرمایه، ریاضی مقدماتی، زبان انگلیسی و آشنایی با ICDL است و شرایط تخصصی تسلط به قوانین و مقررات بازار سرمایه، تسلط به قانون تجارت، قانون مجازات اسلامی، قانون مدنی، آیین دادرسی کیفری و مدنی، دارای فن تحلیل و استدلال حقوقی قوی، عدم اشتغال به وکالت، مشاوره حقوقی، سردفتری در نظر گرفته شده است. همچنین الزام تودیع پروانه در صورت داشتن پروانه وکالت، الزامی است و داشتن سابقه کار مرتبط مزیت محسوب می‌شود.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آزمون استخدامی به نشانی testcenter.semedco.ir مراجعه و در سامانه آزمون‌ها، نام آزمون را در بخش "آزمون‌های قابل انتخاب"، قسمت "جستجوی نام آزمون" جستجو کنند.


تاریخ انتشار : 1401/10/05
کد : 10083
تعداد بازدید: 242