اقدام جدی شرکت مدیریت توسعه و آموزش بورس؛

تبریز به جمع برگزارکنندگان آزمون گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه پیوست

آزمون گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه پس از شهرهای اصفهان و مشهد، این‌بار در شهر تبریز و با شعار عدالت آموزشی برگزار شد.

به گزارش شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس،مراسم رونمایی از آزمون گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه در شهر تبریز با حضور معاون اجرایی و عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیران ارشد بازار سرمایه در محل دانشگاه تبریز برگزار شد.

برقراری عدالت آموزشی و تأکید بر مسئولیت اجتماعی سازمان بورس و اوراق بهادار در زمینه توسعه خدمات و دسترسی همه اقشار جامعه در مناطق مختلف به مباحث آموزشی، موجب شد که شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس شهر تبریز را به عنوان سومین پایگاه خود برای برگزاری آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه انتخاب کند. به این ترتیب داوطلبان تبریزی برای شرکت در آزمون‌های گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای نیاز به حضور در تهران ندارند.

حمید اسکندری، مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس در حاشیه برگزاری این آزمون اظهار داشت: شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس به عنوان بازوی اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار کشور وظیفه برگزاری این آزمون‌ها را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: تاکنون نیز بیش از ۱۲ هزار نفر توانسته‌اند آزمون‌های مذکور را با موفقیت پشت سرگذاشته و گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه را کسب کنند.

اسکندری در ادامه با اشاره شرایط داوطلبان برای شرکت در این آزمون‌ها گفت: تمام افرادی که دارای مدرک لیسانس از دانشگاه‌های معتبر کشور هستند می‌توانند در این آزمون‌ها شرکت کنند این شرایط شامل تمامی لیسانس‌های مرتبط و غیر مرتبط می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس گفت: آزمون گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه دارای ۷ آزمون تخصصی است که هر کدام از آن‌ها متشکل از چند مهارت است که منجر به تأیید صلاحیت در یکی از بخش‌های بازار سرمایه می‌شود.

بر اساس این گزارش، آزمون گواهی نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه هم اکنون در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و تبریز برگزار می‌شود و داوطلبان برای شرکت در این آزمون‌ها نیاز به حضور در کلان شهر تهران نخواهند داشت.

تاریخ انتشار : 1400/12/22
کد : 10051
تعداد بازدید: 898