• آکادمی سواد مالی کندو

  سواد مالی کلیدواژه توانمندسازی افراد برای مدیریت امور مالی است که سهم مهمی در سلامت و کارایی سیستم مالی و عملکرد اقتصادی جامعه دارد و ترکیبی از آگاهی، دانش، مهارت‌ها، گرایش و رفتارهای مالی لازم برای تصمیم‌گیری صحیح مالی و سرانجام، دستیابی به وضعیت مساعد مالی فردی است؛ در این میان آموزش سواد مالی به‌خصوص از سنین کودکی، پیش‌نیاز رشد اقتصادی هر کشوری است و یکی از نیازهای جوامع در توسعه و ارتقای سواد مالی به کارگیری ابزارهای کارآمد به منظور یاددهی فنون مالی از دوران کودکی است.
  دانش‌آموزان نیروهای بالقوه علمی و آینده‌سازان کشور هستند و نقش بسزایی در رشد و بالندگی جامعه دارند. آموزش و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان به‌خصوص در حوزه سواد مالی و هدایت آنها در این مسیر، سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای در جهت رشد اقتصادی کشور و رفاه آنان است.
  از این رو شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس، تولید محتوای سواد مالی، ارتقا و ترویج آن در سطح ملی و برای تمامی اقشار دانش‌آموزی و با هر سطح از تمکن مالی را ضروری می‌داند و به منظور توانمندسازی و مهارت‌افزایی دانش‌آموزان سراسر کشور در حوزه‌های سواد مالی و مهارت های کارآفرینی، توانمندسازی والدین، معلمان و مربیان آموزشی و پژوهشی در مدارس مجموعه اقدامات زیر را در دستور کار قرار داده است.
  - برگزاری دوره‌های کاربردی سواد مالی برای جامعه هدف؛
  - تولید و ارائه محصول «کتاب (کتاب صوتی، کمیک استریپ، داستان‌های کوتاه)، بازی (بردگیم، اپلیکیشن)، محصولات چندرسانه‌ای (ویدئو، موشن‌گرافی، پادکست، فیلم کوتاه، کلیپ)»؛
  - شبکه‌سازی مخاطبان به منظور تداوم ارتباط جهت ارتقای سواد مالی و پاسخگویی به نیازهای آنان؛
  - برگزاری رویدادهای سواد مالی


                                                             فرم درخواست همکاری
صفحات و شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید:
- در پیام‌رسان‌های داخلی ایتا، بله، گپ، آی‌گپ، سروش پلاس، روبیکا، به آدرس candoacademy@
- در صفحه اینستاگرامی کندو با عنوان «آکادمی سواد مالی کندو» به آدرس candoacademy_ir@
- در تلگرام به آدرس candoacademy_ir@