تکمیل اطلاعات مدرسان بازارسرمایه

مدرس گرامی بازار سرمایه :
از اینکه به منظور اطلاع‌رسانی بهتر به علاقه‌مندان مباحث آموزشی بازار سرمایه، اقدام به تکمیل اطلاعات خود می‌کنید، از شما سپاسگزاریم. همان طور که در جریان قرار دارید پیش از این، نام و مشخصات مدرسان بازار سرمایه ذیل اشخاص حقوقی منتشر می‌شد. از این پس مقرر شده در صورت تکمیل اطلاعات توسط مدرسان بازار سرمایه، مشخصات آنان به عنوان شخص حقیقی در بانک اطلاعاتی مربوط درج و منتشر شود. :
امیدواریم این اقدام بتواند ضمن معرفی بیشتر مدرسان بازار سرمایه به دانش‌پذیران، زمینه ارتقای سطح سواد مالی را برای عموم افراد جامعه مهیا کند.
:

:
:
نام: *
 
 
نام خانوادگی: *
 
 
کدملی: *
 
 
تاریخ تولد: *
 
 
جنسیت:
 
تلفن همراه: *
 
 
آدرس: *
 
 
پست الکترونیک (جهت نمایش عمومی): *
 
 
تخصص (جهت نمایش عمومی): *
 
 
آخرین مقطع تحصیلی:
 
اخرین رشته تحصیلی: *
 
 
نام آخرین دانشگاه: *
 
 

:
منشور مدرسان بازار سرمایه:
با هدف نظم‌بخشی به فعالیت‌های آموزشی و دسترسی عموم مردم به فهرست مدرسان بازار سرمایه، اینجانب بر مبنای تایید کارگروه بانک اطلاعاتی مدرسان بازار سرمایه (زیرمجموعه کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه) با درج نام و مشخصات اینجانب در بانک اطلاعاتی مدرسان بازار سرمایه متعهد می‌شوم موارد زیر را به انجام رسانم و در صورت تخلف از آنها با تشخیص کارگروه فوق نام و مشخصاتم از بانک اطلاعاتی مزبور حذف شود:
1. صحت اطلاعات اعلامی خود به کارگروه فوق را برعهده بگیرم.:
2. در فعالیت‌های آموزشی خود قوانین، مقررات، اصول و اخلاق حرفه‌ای را رعایت خواهم کرد.:
3. مخاطرات فعالیت در بازار سرمایه را به دانش‌پذیران گوشزد نموده و توصیه نمایم هر یک از اشخاص بر اساس شاخصه‌های فردی و روان‌شناختی از ابزار مناسب خود در بازار مالی استفاده کنند.:
4. به دانش‌پذیران یادآور شوم در صورتی که مایل به یادگیری دانش مالی نیستند، از شیوه‌های غیرمستقیم فعالیت در بازار سرمایه بهره‌مند شوند.:
5. در صورت تمایل، نهاد مالی خاص یا محصولات دارای مجوز قانونی را معرفی و تبلیغ کنم اما از ایجاد فضای انحصاری در این قبیل موارد اجتناب کنم.:
6. در مواردی که از باب مثال اقدام به تشریح نمادها کنم، به دانش‌پذیران یادآوری کنم «این مورد/ موارد جنبه مثال دارد و نباید به عنوان توصیه خرید یا فروش تلقی شود». همچنین از ارائه تضمین در خصوص سودآوری نمادها خودداری کنم. :
7. حریم شخصی دانش‌پذیران را رعایت کرده و از افشای اطلاعات آنها بپرهیزم.:
8. اذعان می‌دارم با اصول و روش‌های آموزش و تدریس آشنا هستم و متعهد می‌شوم از پذیرش دوره‌های آموزشی که بر روی سرفصل‌های آن تخصص ندارم، اجتناب کنم. :
9. از درج نام و مشخصات در بانک اطلاعاتی مدرسان بازار سرمایه استفاده سوء از قبیل معرفی خود به عنوان نماینده نهاد ناظر یا فراکاب‌ها، دارنده حق انحصاری آموزش و ... ننمایم.:
10. در صورتی که شکایت یا مشکل قانونی ناشی از اقدامات مستقیم آموزشی ایجاد شود، همکاری لازم را با کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه/ کارگروه‌های آن به انجام رسانده و تصمیم نهایی در این خصوص را پذیرا شوم. همچنین اذعان می‌دارم این موضوع نافی حق طرفین برای پیگیری نزد مراجع قانونی نخواهد بود.:
11. آگاهی کامل دارم قرارگیری نام اینجانب در بانک اطلاعاتی مدرسان، منحصر به شخص اینجانب است؛ از این رو، شخص دیگری را به عنوان نماینده خود یا تحت عناوین دیگر به دانش‌پذیران معرفی نخواهم کرد.:
12. کد یکتا دریافتی از کارگروه مزبور را به نحوی که دسترسی به آن به سهولت ممکن باشد در معرض دید دانش‌پذیران قرار دهم تا بتوانند به بررسی مشخصات من از طریق درگاه اعلامی کارگروه بپردازند.:
13. نسبت به درج اطلاعات خود در بانک اطلاعاتی مدرسان بازار سرمایه آگاهی داشته و تصمیم کارگروه بانک اطلاعاتی مدرسان بازار سرمایه را درباره عدم تمدید احتمالی مجوز پذیرا شوم.:

:
درصورت مشاهده پیغام"ثبت موفقیت آمیز اطلاعات" در صفحه بعد، اطلاعات شما ذخیره شده و در بانک اطلاعاتی مدرسان بازار سرمایه درج و منتشر خواهد شد. در غیر این صورت با شماره 64084412-021 تماس حاصل فرمایید.: